2018 Kadife Sandalye Modası

Kadife şıklığın zarafetin kumaşıdır. Aksesuardan kıyafete, perdelerden oturma gruplarına kadar birçok yerde kullanılan bu kumaş sandalyelerde de moda haline gelmiştir. Sandalyelerin zarif ve modern görünmesine yardımcı olarak evlerimize güzel bir şıklık katar. Ayrıca renk çeşitliliği açısından herkese hitap etmesi, temizliğinin kolay olması, ütü gerektirmemesi ve uzun süreli kullanım sağlaması özellikle kadınların ilgisini çekmektedir.

Kadife Kumaş Temizliği

Hassas bir kumaş türü olması nedeniyle çitilenmesi ve sıkılması tavsiye edilmez. Nemli bir bezle silinmesi uygundur. Yıkanması gerekecek herhangi bir durumda amonyaklı suyla nemlendirilmeli ve kadife fırçası ile fırçalanmalıdır. En doğrusu kuru temizlemeye vermektir. Ütüleme işlemi ters taraftan yapılmalıdır. Aksi takdirde kumaşta yanma olabilir. Ayrıca kadife kumaşı sirkeli suda bekleterek parlamasını sağlayabiliriz.

Yemek Odasında Kadife Sandalye

Yemek odanızın dekorasyon açısından uygun bulduğunuz renklerini kullanarak kadife sandalyeniz ile estetik açıdan mükemmel bir uyum sağlayabilirsiniz. Evinizde sıcak ve samimi bir ortam yaratan bu sandalyeleri isterseniz sandalyelerin sırt kısmına tutuşturulan iri taşlarla modern bir görünümden klasik bir görünüme taşıyabilirsiniz. Asilliği sevenler için siyahı, ferahlığı ve huzuru sevenler için mavi, doğayı ve canlılığı sevenler için yeşil, saflık ve masumiyeti sevenler için beyaz ve daha birçok renk seçenekleri müşterilere sunulmaktadır.

Kadife Sandalye Modası

Kadife Sandalye Modası

Salonda Kadife Sandalye Kullanımı

Genellikle salonlarda kullandığınız kolçaklı sandalyeler kadife kumaşla kaplanarak daha yumuşak hale getirilebilir. Özellikle evin bu bölümünde açık gri ya da gök mavisi gibi açık renkleri tercih etmelisiniz.

Yatak Odalarında Kadife Sandalye Kullanımı

Yatak odalarında kullanılan makyaj masası sandalyeleri kadife modası ile birlikte kadife perdelerle uyum içerisindedir. Kadınlar özellikle yatak odasında bordo kadife perde ve bordo kadife sandalye ile kombin yapmaktadırlar.

2018 EN GÜZEL KADİFE SANDALYE MODELLERİ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ