Bayıltana değin demir çubukla dövdü

Bayıltana değin demir çubukla dövdü

Fethiye Sanayi Sitesi Şehit Osman Tosun Caddesi 274’üncü Sokak’ta koltuk döşemecisi Adnan Özal (45) ve çalışanı Volkan Alaşan’ın (19) baktığı Rottweiler cinsi 4 yaşındaki ’Cesi’ adlı köpek, sanayi sitesindemarket işleten Efe Dayı Ö. göre geçen çarşamba gecesi demir çubukla, bayılıncaya kadar, dakikalarca dövüldü. O anlar, işyerinin emniyet kamerasınca görüntülendi.

Sabahtan işyerine gelen Adnan Özal, köpeği zarar görmüş halde görür görmez, otomobille veterinere götürdü. Röntgeni çekilip, kafasına 7 dikiş atılan, ayrıca sol ön ayağı ile sırtında darbeye tabi izler yer alan köpek, tedaviye alındı. Köpeği döven kişinin dükkana 2 kilometre uzaklıkta market işleten Efe Dayı Ö. olduğu belirlendi. Şikayet üzerine değişken bu sabah gözaltına alındı.

Köpeği besleyen Volkan Alaşan, “Köpeğimiz zaten dükkanın önünde alt durumda. Yani saldırması bile laf konusu yok. Keza köpeğimiz tüm esnaf kadar çok sevilir, kimseye bir zararı değil. Buradan saat 23.00 gibi yoldan geçen kişi, her nedense elindeki demir çubukla köpeğimize saldırıyor. Vurdukça vuruyor. Kanlar içinde bırakıyor. Her yeri bere bere içinde. Görüntüleri izleyince dehşete düştük. Önce köpeğimizin tedavi edilmesini sağladık gerisinde şahıs hakkında şikayette bulunduk. En ağır şekilde cezalandırılmasını istedik” dedi.

Polis merkezinde ifade veren Alaşan’ın durumu sosyal medyadan paylaşmasının ardından Efe Dayı Ö.’ye tepki gösterildi. (DHA)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ