Böyle tutuldu, ifadesi afallattı: ‘İnternet fenomeni olmak istiyorum’

Böyle tutuldu, ifadesi afallattı: ‘İnternet fenomeni olmak istiyorum’

Hadise, bugün saat 16.30 sıralarında merkez Palandöken ilçesi Yenişehir kavşağında alana geldi. İki bireyin müzakere ettiği ihbarı üzerine bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Hadise yerine erişen takımlar, müzakereye müdahale etti. Bu sırada polisler, müzakereye karışan bireylerden Gökhan B.’nin beline sarılı bir nesne fark etti.

Takımlar, nesnenin bomba olabileceği olasılığı üzerine kuşkuluyu ellerini arkadan kelepçeleyerek yere yatırdı. Polisler, kuşkulunun yanından uzaklaşıp, yolu yaya ve vasıta trafiğine kapatarak, etrafta geniş güvenlik tedbiri aldı, ardından da bomba yıkım uzmanı çağırdı.

‘BEN YOUTUBER’İM’

Bu sırada polis ekipleri Gökhan B.’ye “Üzerindeki saati kim yaptı” diye sordu. Gökhan B. ise “İnternette satılıyor” diye yanıt verdi. Polisin “Hangi emelle yaptın” sualine ise “Ben YouTuber’ım” diye cevap verdi. Gelen bomba yıkım uzmanı polislerin yaptığı analizde, Gökhan B’nin üzerinde karton kolilerle yapılmış bomba ziyneti verilen tertibat olduğunu tanımladı. Üzerinden bir silah ile sahte polis kimliği çıkan Gökhan B., denetlenmek üzere Emniyet Müdürlüğü Terörle Gayret Şube Müdürlüğü’ne götürüldü.

İnternet fenomeni olmak için uğraş verdiği belirtilen Gökhan B.’nin hadise evveli tertibatla bir markette resim çekildiği ortaya çıktı. DHA

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. büşşşşra dedi ki:

    Günümüzün hastalığı Fenomen olmak için saçmalamak bkz. Youtube’un %90 içeriği

BİR YORUM YAZ