Hakan Komiser Arka Sokaklar 459. Bölümde Yaralanacak

Hakan Komiser Arka Sokaklar 459. Bölümde Yaralanacak

Arka Caddeler yeni kısım fragmanı Ali ile Hakan’ın güçlü misyonları sebebiyle vefat riski atlatacaklarını gösterdi. Uyuşturucu satıcılarının arasına girerek kendine “torbacı” ziyneti veren Ali, yanlışlıkla kullandığı madde suratından kendisini kaybedecek. Cezaevine girerek kanıt elde etmeye çalışan Hakan ise Arka Caddeler’ın 459. kısmında bıçaklı hamleye uğrayacak.

Arka Caddeler son kısımda Aylin ile Hakan arasında harekât esnasında yer alan bayan sebebiyle tartışma çıkmıştı. Haftalardır Mesut ve Selin arasında devam eden tartışma ise ikilinin birbirlerine sinirlenmelerine neden olacak. Peki, Arka Caddeler dizisinde 1 Aralık Cuma günü hangi büyümeler yaşanacak?

ARKA CADDELER 459. KISIM ÖZETİ

Hüsnü, yaşam dostu Suat’ın vefatından sonra uzunca bir vakit bayan dost aramamıştı. Nazike’nin önayak olması ile Rıza Babanın eşinin tanıştırdığı Gonca, Hüsnü’yü etkilemeyi kısa zamanda başarır. Gonca da eşini kaybetmiş ve yaşamına başka birisini almamıştır. Gonca ilk olarak Hüsnü’nün oğlu Hayderberk ile hoş bir bağlantı kurmuştu. Sonra, doğum gününde Zeliş ile tanışıp onda hoş izlenimler vazgeçmişti. Gonca’yı merak eden Nazike ise, konuta davet etmesi için Hüsnü’ye cesaret vermişti. O gün kazanç. Gonca, Çoban ailesi ile tanışır. Tekin konuta geç kazanç ve babasına karşı tutumludur. Annesinin yerine kimseyi koymayı düşünmüyordur ve bu fikrini de babasına sert bir dille ifade eder. Gonca ve Çoban ailesi de baba-oğul arasındaki münazara tanık olurlar. Hüsnü bir noktadan sonra Tekin’in hürmetsizliğini yediremez. Onu kendine getirmesi için tokat atar. Başta Tekin olmak üzere bu tokat herkesi şok eder.

Rıza Baba, Hakan’ı avukat dostu Yalçın’ı gözetmesi ve mafya babası ile alakalı kanıt toplaması için cezaevine sokar! Hakan, Aylin ile yaşadıklarından sonra kızgınlaşır ve vazife sırasında sert tutumları suratından hemen göze çarpar! Mafya babasının adamı Hakan’ı boş bulunduğu bir anda şişler. Hakan’ın yaşadığı hayati riskten sonra Aylin yaşananları bilir. Kendisine haber verilmeden cezaevine sevk edilmesine gücenen Aylin, başta Rıza Baba olmak üzere takım dostlarına sitem eder! Hakan ise, yaşadığı bu vakanın Aylin’ni azıcık olsun yumuşatacağını düşünür; fakat, beklediği gibi olmaz. Aylin, kandırdığını düşündüğü Hakan’a olan sertliğini devam ettirir! Bütün bu esnada Sinem ortaya çıkar. Fragmanda Hakan, Sinem ile yataktadır ve odaya eli silahlı bir adam girer. Hakan afallamıştır! Sinem ise, bu vaziyetten dolayı mutludur!

Gonca’nın, Çoban ailesini ziyareti nasıl geçecek? Tekin, kendisine tokat atan Hüsnü’ye nasıl bir tepki verecek? Gonca bu yaşananlardan sonra ne yapacak? Hakan, Sinem’in evine gitti mi? Hakan ve Sinem bir ilişki mi yaşadı? Yoksa bu vaka bir komplo mu? Aylin, Sinem ile alakalı asılları bilecek mi? Ali uyuşturucunun tesirinde mi? Yoksa vazife icabı tesirinde gibi mi davranıyor? Gerçekten bir adamı yaraladı mı? Çılgın suallerin cevapları ise, bu akşam yayınlanacak yeni kısım olan 459. Kısımda!…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ