İnsanlığın bittiği yer! Mide bulandıran itiraf

İnsanlığın bittiği yer! Mide bulandıran itiraf

Sakarya Kaynarca ilçesinde 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’a tecavüz edilmesi, annenin ve yanındaki 10 aylık bebeği olmak üzere 3 canın hunharca katledilmesi haberi tüm vicdanlara ateş düşürmüştü. Davanın mahkemesi Sakarya’da başladı.

İlk kere yargı önüne çıkan zanlılardan Birol Karacal’a eskiki sabıkasının neden olduğunu sordu. Karacal. ‘Bir bayan bana kötüle attı’ deyince duruşmada bulunanlardan büyük tepki geldi. Daha sonra zanlılardan Cemal Bay’ın ifadesi alındı. Cemal Bay, Emani Al Rahmun’un evine güçle girdiklerini belirtti. Bayanın bu sırada uykudan uyandığını söyleyen Bay, “Kendini gözetmeye çalıştı. Darp ederek bayılttık” dedi. Zanlı, ‘Öldürülen çocuk neredeydi?’ sualine şu cevabı verdi: ‘Çocuk ağlıyordu. Birol Karacal çocuğu boğarak susturdu. Çocuğu ve bayanı otomobile bindirdik Dağlık bir alana gittik. Burada Karacal bayana tecavüz etti. Bana da tecavüz et dedi, ben de ettim” dedi.

‘TECAVÜZ EDERKEN HAMİLE OLDUĞUNU FARK ETMEDİK’

Bu sırada Bay’ın Suriyeli kadının hamile olduğunu fark etmediklerini söylemesi tepki gördü. Tecavüzün ardından Bilal Karabay’ın Emani’yi otomobilden indirerek öldürdüğünü belirten Celal Bay, “Ardından bebeği de yanına vazgeçtik. İş bittikten sonra beni de konuta vazgeçti” dedi. Zanlının bu kırımı ‘iş’ olarak belirlemesi dikkat çekti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. feyyaz dedi ki:

    yazıklar olsun

BİR YORUM YAZ