Kadınlar Küçük Memelerden Rahatsız

Kadınlar Küçük Memelerden Rahatsız

Yapılan araştırmalara göre kadınların meme boylarını sandığımızdan daha fazla önemsedikleri ortaya çıktı. Öyle ki bazı kadınların bu meseleyi psikolojilerini bozmaya kadar götürecek seviyede çok umursadığı gözlendi.

Neden Bu Kadar Sorun Ediliyor?

Kadınların birçoğu memelerinin kendilerine özgüven verdiklerini, daha cesaretli dolaşabildiklerini iddia ediyorlar.  Bir kadının ilk dikkat çeken kısımlarının başında memelerinin geldiğine inanan bir hayli fazla kadın bulunuyor. Hal böyle olunca kadınlar memelerini çok fazla önemsiyor ve kendilerine güvenmelerinin ön şartı olarak görüyorlar. Araştırmaya göre sorun edilenler sadece memelerin küçüklüğü ile de kalmayıp emzirme sonrası deforme olan memeler ve sarkmış memelerde en az küçük memeler kadar sorun ediliyor. Özellikle aşırı kilolu ve yeni doğum yapmış kadınların meme sarkıklığından sıkça şikayetçi oldukları ve sorunlardan dolayı çözüm arayışına giriştikleri ortaya çıktı.

Küçük Memeler Kadınları Rahatsız Ediyor

Kadinbir.com ekibi olarak sizler için çözüm yollarını araştırdık:

Kadının yaşının ilerlemesi, hamilelik, kilo kaybı ve emzirme olayları genel olarak memelerin yıpranmasında ki faktörlerin başında geliyor. Bu olaylar doğal faktörler olarak görüldüğünden hemen her kadının başına gelebilecek olaylar. Kadınların bu gibi olaylardan sonra en çok tercih ettiği yöntem ise birçoğunuzun aşina olduğu estetik ameliyatları. Meme dikleştirme ameliyatları olarak geçen bu ameliyatlar ile silikon ve dolgu maddeleri yardımıyla memeler dikleştiriliyor. Bu operasyonların şaşırtan kısmı ise ameliyattan sadece 1 hafta sonra kadın iş hayatına ve sportif yaşamına geri dönebiliyor. Ancak tam olarak spor yapabilmesi için doktorlar 4 ila 6 hafta beklemeleri önerisinde bulunuyor. Genel anesteziyle yapılan meme dikleştirme ameliyatları genel olarak 1 saat sürmekteymiş. Uzmanlar ağrının diğer ameliyatlara oranla çok daha az olduğunun altını çizmekteler.

Küçük Memeler Kadınları Rahatsız Ediyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ