‘Kebapçı Selahattin’ kızını evlendirdi

‘Kebapçı Selahattin’ kızını evlendirdi
TFF İdare Heyeti Yedek Abonesi Selahattin Aydoğdu’nun kızı dünya evine girdi.

TFF İdare Heyeti Yedek Abonesi Selahattin Aydoğdu’nun kızı Özlem Aydoğdu, Halil Özbay ile evlendi. Levent’te bulunan bir otelde hakikatleştirilen düğüne Aydoğdu ve Özbay ailelerinin yakınlarının yanı gizeme futbol dünyasından bir hayli ehemmiyetli ad katıldı. Düğünde çiftin nikah tanıklığını Galatasaray’ın daha önceki başkanlarından Adnan Polat, daha önceki bakanlardan Nimet Baş ve şöhretli adlar yaptı. Konutluluk cüzdanını geline teslim eden Nimet Baş, “Bugün pozitif ayrımcılık yapacağım. Onun için konutluluk cüzdanını gelinimize ibraz ediyorum” dedi.

“Sağ olsunlar bugün arkadaşlarımız bizi yalnız vazgeçmedi”

Düğün evvelinde söylemelerde bulunan Selahattin Aydoğdu, “Bugün benim mutlu bir günümdür. Herkesin evladı kendisi için kıymetlidir, benim bir tane kızım var ve benim için çok kıymetli. Arkadaşlarımızla bir aradayız, onun için çok mutluyum. Katılan, katılmayan herkese teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar bugün arkadaşlarımız bizi yalnız vazgeçmedi. Onun için kalabalık bir düğün oldu” diye konuştu.

Mutlu olduğunu belirten damat Halil Özbay ise, “Ben de hem Galatasaraylıyım hem de Adana Demirsporluyum. Herkese teşekkür ederiz” diye konuştu.

Selahattin Aydoğdu’nun kızı Özlem Aydoğdu ise, “Ben bugün çok coşkuluyum. Babama, aileme herkese teşekkür ediyorum. Bizi burada yalnız vazgeçmedikleri için” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ