Kızlarım İçin dizisi bu akşam Kanal D’de başlıyor!

Kızlarım İçin dizisi bu akşam Kanal D’de başlıyor!
Tuvana Türkay ve Fikret Kuşkan’ın yeni dizisi Kızlarım İçin 28 Kasım Salı günü Kanal D ekranlarında yayın yaşamına başlıyor. 5 kızına bakabilmek için elinden geleni bir babanın yaşam öyküsünü ekrana taşıyacak dizide akılda adlara genç oyuncular da eşlik edecek. Peki, Kızlarım İçin dizisinin ilk kısmında neler yaşanacak ve projede hangi oyuncular yer alacak?

Kızlarım İçin 1. kısım fragmanı Kanal D’de takipçileriyle buluşacak olan dizide yaşanacak büyümeleri diziseverlerin alkışına sundu. 28 Kasım’da ilk imtihanını verecek olan dizide bir baba ve kızlarının hayat çabası ve başlarından geçen vakalar aktarılacak.

KIZLARIM İÇİN DİZİSİNİN MEVZUSU NE?

Kanal D’den merakla beklenen dizi ile alakalı yapılan söyleme ise şu biçimde; Öykümüz İstanbul Beykoz’da babadan kalma iki katlı ahşap bir konutta yaşayan Yaşar Yılmaz ve ailesinin öyküsüdür. Yaşar, konutun uyumunu sağlamak için semtten komşuları Zübeyir’in kahvehanesinde ve oto yıkamacıda çalışmaya başlamış lakin yeniden de karısının dırdırından kurtulamamıştır.

KIZLARIM İÇİN OYUNCU KADROSU İÇİN TIKLAYINIZ..

Anne ve babalarının tartışmalarına mani olamayan beş kız kardeşinse tek yapabileceği bir an evvel kurtulmak için bir yol bulmaktır. En büyük ablaları Selva, konutlu olduğu için bu vaziyetten en az etkilenenidir. Kumru konutun en büyüğü, tıp fakültesi son sınıftadır ve para kazanıp hem kendini hem kardeşlerini kurtarmasına bir sene kalmıştır. Sumru da üniversitededir ama o meselelerden kaçmak için eğlenmeyi seçmiştir. Duygularıyla hareket eder. Canı ne zaman ne isterse öyle davranıp öyle yaşar. Suna daha lisededir ama Kumru ablasını misal alarak kafasını kitaplara gömerek konuttaki tedirginlikten kaçmaya çalışır. En minikleri Hüma ise her şeyden en fazla etkilenen olur. Anne ve babalarına karşın kız kardeşler mutludurlar. Zira birbirlerine sahiptirler. En makûs zamanlarında dahi içlerinden biri herkesi güldürecek bir şey yapar. Ancak annelerinin yaptığı bir yanılgı başta Yaşar olmak üzere tüm çocukların yaşamını geri dönülmez bir biçimde değiştirecektir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ