Künye

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
Emine Betül Kayra
(bilgi@kadinbir.com)

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Ahmet Yalçın
(ayalcin@kadinbir.com)

EDİTÖRLER
Cuma BOZKURT– cbozkurt@kadinbir.com

Betül KAYRA – bkayra@kadinbir.com

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ (Çalışma Saatleri 23:00-08:00)
Taner Arslan – tarslan@kadinbir.com

HUKUK DANIŞMANI

Av.Ferit Göç
avukat@kadinbir.com

REKLAM REZERVASYON

İletişim Formu
(bilgi@kadinbir.com)

YAZILIM

WordPress altyapı

Safirtema.com / Webportal V2 Tema

Lisans tarihi: Ocak 2016

DOMAIN SERVİSİ

isimtescil.net

HOSTING SERVİSİ

UST Hosting

www.usthosting.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(bilgi@kadinbir.com)

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. Kadinbir.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2015 Kadinbir.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Kadinbir.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar Kadinbir.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Kadinbir.com. However, sometimes the kadinbir.com uses third parties to process your information. Kadinbir.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the kadinbir.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Kadinbir.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kadinbir.com and its services. When you use Kadinbir.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Kadinbir.com cookies section of our full Privacy Policy.

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Firmamıza ait olan www.kadinbir.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletişim formundan veya bilgi@kadinbir.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.