Son Yıllara Damga Vuran Ünlü Çiftler

Son Yıllara Damga Vuran Ünlü Çiftler

 

Sürekli skandallarla gündemden düşmeyen ünlüler son yıllarda büyük bir değişim içerisine girdiler. Bu değişimi neye borçluyuz bilmiyoruz ancak değişimler insanların çok hoşuna gitmeye başladı. Özellikle aşk kanadında ciddi değişimler gösteren ünlüler tabiri caizse ayda bir defa sevgili, 6 ayda bir eş değiştiriyorlardı. Ancak günümüz öylesine güzel aşklara şahitlik etmeye başladı ki, gençler bu aşkları örnek alır oldular.

Şimdi geçelim aşklarıyla örnek olan ünlü çiftlere:

Burak Özçivit – Fahriye Evcen

Burak Özçivit – Fahriye Evcen

Ünlü çiftlerden bahsediyorsak şüphesiz ilk sırayı Burak Özçivit, Fahriye Evcen çiftine vermemiz gerekir diye düşünüyorum. Zira bu aşk furyasını ilk başlatanlar arasında yer alıyorlar.

 

Sinem Kobal-Kenan İmırzalıoğlu

Sinem Kobal-Kenan İmırzalıoğlu

Türk dizi tarihinin şimdiden efsaneleşen isimlerinden olan Kenan İmirzalıoğlu, adı sürekli Arda Turan ile anılan Sinem Kobal ile yaşadığı aşkla karşımıza çıktılar. Önceleri yadırgasak da iyi ki çift olmuş değimiz ünlü çiftimiz birbirine çok yakışıyorlar.

 

Aslı Enver-Murat Boz

Aslı Enver-Murat Boz

Kardeşim Benim filminde rol aldıktan sonra birbirine çok yakıştırılan Aslı Enver ile Murat Boz çifti uzun bir süre gündemde yerini korudular. Her ne kadar ihanet haberleriyle ortalık bir süre çalkalansa da çiftimiz şu günlerde oldukça mutlu görünüyor.

 

Halit Ergenç – Berguzar Korel

Halit Ergenç – Berguzar Korel

Bir İstanbul Masalı dizisinde aşıklar olarak karşımıza çıkan Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çiftimiz gerçek hayatta da yaşadıkları aşkla bizi takipte bırakmayı başardılar. Özellikle Vatanım Sensin dizisinde bir çift en güzel bu kadar yakışır dedirten çiftimize mutluluklar diliyoruz.

 

Kadir Doğulu – Neslihan Atagül

Kadir Doğulu – Neslihan Atagül

Daha dün köylü güzeli Neslihan derken biran da bomba gibi bir aşkla karşımıza çıkan Neslihan Akgül, Kadir Doğulu ile yaptığı efsane izdivaçla isimlerinden oldukça söz ettirdiler.

 

Burçin Terzioğlu-İlker Kaleli

Burçin Terzioğlu-İlker Kaleli

Poyraz Karayel ile bizleri ekranlara kitleyen Burçin Terzioğlu ile İlker Kaleli çifti, gerçek hayatta da yaşadıkları aşkla hayranlarını sevince boğdular.

 

Kenan Doğulu – Beren Saat

Kenan Doğulu – Beren Saat

Dizilerin vazgeçilmez yüzü olan Beren Saat, en az kendisi kadar ünlü sevgilisi Kenan Doğulu ile evlenme kararı aldığında herkes şaşkına dönmüştü.

 

Pelin Akil-Anıl Altan

Pelin Akil-Anıl Altan

Listemizin en sürpriz ikilisi olan Pelin Akil ile Anıl Altan çifti son dönemlerde en çok takip edilen çiftler arasında yerini almayı başaran ünlü çiftlerimiz.

 

Kadinbir.Com Ailesi olarak çiftlerimize mutluluklar diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ